Jasna 24 to eleganckie wnętrze, doskonałe do zorganizowania imprez okolicznościowych, eventów firmowych, spotkań biznesowych, jak również kameralnych przyjęć rodzinnych. Mogą się tu odbywać zarówno koncerty na żywo, jak i wernisaże malarskie i fotograficzne. Jasna 24 jest też doskonałym miejscem dla spotkań firmowych czy konferencji.
Restauracja Jasna 24, to lokal położony na dwóch poziomach, które tworzą jedną otwartą przestrzeń bardzo ciekawie rozwiązaną architektonicznie. Dobra wentylacja i klimatyzacja, ciekawe oświetlenie halogenami i diodami LED RGB, profesjonalny, zintegrowany system monitorów video i rewelacyjne stereofoniczne nagłośnienie są jedynie podstawą do miłego spędzenia czasu w restauracji. Sukcesem miejsca jest wyśmienita kuchnia, przemiła atmosfera i doskonała lokalizacja.

Restauracja Jasna 24 posiada 100 miejsc siedzących na obydwu poziomach, wszystkie miejsca siedzące to wygodne tapicerowane krzesła i fotele. Telewizor, duży ekran i profesjonalne łącza multimedialne, pozwalają na organizację konferencji i spotkań biznesowych połączonych z posiłkiem. Na potrzeby organizacyjne wesel i koncertów lokal posiada scenę dla zespołu muzycznego wyposażoną w profesjonalny sprzęt nagłaśniający.
Restauracja Jasna 24 jest doskonałym miejsce na organizację: konferencji, spotkań, biznesowych, bankietów, koktajli i imprez okolicznościowych
Dla gości przygotowano łącznie sto miejsc siedzących, w przypadku organizacji koktajlu lokal pomieści nawet 200 osób. Restauracja składa się z dwóch sal, położonych na dwóch poziomach oraz z ogrodu, do którego wyjście jest bezpośrednio z górnej sali. Całość tworzy przestrzeń bardzo ciekawie rozwiązaną architektonicznie.

← Powrót