ATM Studio to największe w Polsce i jedno z najnowocześniejszych w Europie – Centrum Produkcji Filmowo – Telewizyjnej, które mieści się w Warszawie przy ul. Wał Miedzeszyński 384. Warszawska siedziba ATM Studio została zaprojektowana zgodnie ze światowymi standardami przez zastosowanie i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii (w tym specjalna konstrukcja akustyczna hal). Odpowiednia lokalizacja obiektu zapewnia dobrą komunikację z centrum miasta (poprzez trasę na Wale Miedzeszyńskimi) oraz istniejący most Siekierkowski i kolejny planowany most Na Zaporze. Ekologiczne otoczenie Studia jest unikalne i niespotykane dotąd na polskim rynku. Zielone tereny i akwen wodny gwarantują nową, komfortową jakość produkcji. Cały budynek wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania systemów klimatyzacyjno – grzewczych.
Na terenie warszawskiego Centrum zlokalizowanych jest 5 studiów telewizyjno-filmowych oraz duża hala do rejestracji widowisk.


W Centrum Produkcji Filmowo - Telewizyjnej uwzględniono część biurową, wielofunkcyjny hall eventowo-wystawowy i salę kinową. Wszystko to w najwyższym standardzie wykończenia, co zapewnia maksymalny komfort i wygodę użytkowników.

← Powrót